نقش موثر ‌بيلبوردهاي شهری در برقراري پیوند بین واقعه عاشورا و زمان حال

  • ارسال شده در تاریخ : 10 آبان 1395
  • توسط: admin362
  • نظرات : 0
  • موضوع: مقالات

نقش موثر ‌بيلبوردهاي شهری در برقراري پیوند بین واقعه عاشورا و زمان حال

 

حجت الاسلام والمسلمین دکترحسنعلی اخلاقی امیری ، با تاکید بر اینکه باید به انتقال مفاهیم عاشورا در قالب‌های ساده و اثرگذار اقدام کنیم؛ گفت: اکران‌های شهری محرم امسال در کمترین زمان بهترین پیام را به ببيننده منتقل می کنند؛ ضمن اینکه پیوند زیبایی بین واقعه عاشورا و زمان حال برقرار کرده‌اند.

وی با تاکید بر بزرگداشت حادثه کربلا گفت:  بزرگداشت این حادثه در طول تاریخ بسیار ارزشمند است زیرا مردم ایران با الگو گرفتن از این حادثه توانستند در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیروز شوند.
وی  ادامه داد: در مشهد نیز به این دلیل که این شهر پایتخت معنوی ایران و جهان اسلام است اقداماتی که برای بزرگداشت محرم و واقعه عاشورا انجام می‌شود در همه‌ی اشکال بایستی از وجاهت و کیفیت لازم برخوردار باشد. 
 این عضو شورای شهر مشهد یکی از اقدامات برای بزرگداشت حادثه کربلا را نصب بیلبوردها و پرده‌هایی حاوی مفاهیم و پیام‌های این حادثه دانست و افزود: اقدام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برای نصب بیلبوردهایی که حاوی پیام‌های عاشورا هستند بسیار ارزشمند است.
 اخلاقی امیری گفت: این اقدامات باید ادامه دار باشد و با توجه به وسعت شهر مشهد این اقدامات باید در سطح وسیع‌تری انجام شود.
وی در خصوص تاثیرات نصب این بیلبوردها در سطح شهر، عنوان کرد: از روش‌هایی که مردم به وسیله آن با مباحث تاریخی و دینی آشنا می‌شوند همین اکران‌های شهری است.  این بیلبوردها می‌توانند در کوتاهترین زمان پیام‌ها را منتقل کرده و موجب شوند مردم از این پیام‌ها در زندگی خود استفاده کنند.
Tags

درباره نویسنده : admin362

برای admin362 توضیحی وارد نشده است !

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !